۸- ۰۵۱۳۸۹۱۸۹۵۷ ۰۹۰۱۴۴۲۲۰۰۸

درباره ما

پژواک صنعت با نام تجاری صافی فیلتر (sfi filter) اولین تولید کننده فیلتر خودشوینده در ایران است که با استعانت از خداوند متعال و دارا بودن نیروهای متخصص ایرانی توانسته به صورت بخش خصوصی در قالب سهامی خاص فعالیت خود را شروع کند. این مجموعه در طی چند سال به تولید انواع فیلتر اسکرین خودشوینده دست پیدا کرده است. 
خرید فیلتر خودشوینده یکی از نیازهای اساسی بخش کشاورزی و آبیاری تحت فشار است که ما توانسته ‌ایم با تولید بهترین فیلتر ها با هزینه ای بسیار متعارف و کیفیت بسیار بالا کمک حال کشاورزان و صنعتکاران در این بخش باشیم.
در سالیان گذشته اینگونه فیلتر ها عموماً از کشور های دیگر تامین می شد و به دلیل هزینه های بسیار بالا و عدم گارانتی و خدمات در داخل کشور، مشکلات زیادی را در این صنعت به وجود می آورد. اما اکنون این تجهیزات توسط شرکت پژواک صنعت با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و همچنین دارا بودن گارانتی ۵ ساله توسط شرکت و انواع خدمات و پشتیبانی مادام العمر به کشاورزان و صنعتکاران این مرز و بودم تقدیم گردیده است.

اکنون گروه صنعتی پژواک با توکل به خدای منان و تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد در بخش تولید انواع فیلتراسیون خودشوینده با دبی ۲۰, ۳۵, ۴۵, ۶۰, ۹۰ و ۱۱۰ لیتر را تولید و وارد بازار کرده که در بررسی های بعمل آمده توسط کارشناسان بسیار توانمند بوده و در مقایسه با دیگر برند های خارجی بسیار بهتر عمل کرده و با هزینه ای تقریبا نصف محصولات خارجی و برخی تا ۱/۳ قیمت محصولات خارجی به دست مصرف کننده می‌رسد که برای کشاورزان و صنعتکاران ایرانی بسیار ارزشمند می‌باشد. امید است بتوانیم با تولیدات روز افزون در چرخه صنعت کشور، سهم کوچکی داشته باشیم.

اعضا مدیریت شرکت پژواک صنعت :

IMG_20210712_125432_522

                    رییس هیئت مدیره:                                                                        

 مهندس مجید ملایی

IMG_20210712_125430_035

            عضو هیئت مدیره و مدیرعامل:                                        

 مهندس سید مهدی میری زاده 

Untitled-1

             مدیریت فروش و بازرگانی:               مسعود ملایی

مزایای محصولات ما

 

مدار کنترل الکترونیکی

نازل ها با طراحی جدید

قطعات داخلی کاملا استیل

مدلهای مختلف با سطح فیلتراسیون بیشتر

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

زنبیل خرید